23

paź

Dekoracyjne krany – wyjątkowy styl ogrodu

dekoracyjne krany do ogrodu

Jak urządzić gustowny ogród?

Zagospodarowanie przestrzeni może wydawać się pewnym wyzwaniem, zwłaszcza gdy nie masz w tej kwestii dużego doświadczenia. Jesteśmy jednak przekonani, że jeżeli skorzystasz z naszych porad, z łatwością poradzisz sobie z tym zadaniem. Od czego więc powinieneś zacząć?

Przede wszystkim pamiętaj, że podczas tworzenia aranżacji warto trzymać się zasady „mniej znaczy więcej”. Nie musisz przeładowywać swojego ogrodu zbędnymi dekoracjami. Wystarczy, że umieścisz w nim kilka użytecznych elementów, takich jak kran, konewka czy narzędzia i postarasz się o to, by wyglądały one stylowo oraz elegancko. Dzięki temu osiągniesz szereg korzyści, w tym:

  • stworzysz prostą, naturalną scenerię, w której łatwo się zrelaksujesz po meczącym dniu,
  • będziesz miał mniej elementów do konserwacji – pamiętaj, że każda ozdoba, rzeźba i ławeczka ogrodowa wymagają Twojej troski,
  • wydasz mniej pieniędzy – a zaoszczędzone środki będziesz mógł przeznaczyć na dekoracyjne narzędzia lub lepszej jakości sprzęt ogrodowy.

Oczywiście zdrowy minimalizm to nie wszystko. Pozostaje jeszcze kwestia designu. Na szczęście, współczesne elementy wyposażenia, takie jak krany czy zbiorniki na deszczówkę, łączą w sobie walory użytkowe z efektownym wyglądem. Jeśli się na nie zdecydujesz, zyskasz pewność, że Twój ogród będzie nie tylko łatwy w pielęgnacji, ale też stylowy oraz elegancki. 

Czy kran może być dekoracyjny?

Oczywiście, że tak. Czasy, gdy był on ponurym, wystającym z ziemi żelastwem, naruszającym estetykę przyrody, dawno już minęły. Współczesne krany ogrodowe prezentują się bardzo efektownie, a mnogość dostępnych na rynku odmian sprawia, że łatwo jest dopasować je do pozostałych elementów wystroju. Jakie opcje masz do wyboru? Najciekawsze przykłady znajdziesz poniżej.

Kran „drewniany”

Cudzysłów jest tu jak najbardziej na miejscu, bo słupek, w którym zamontowano punkt poboru wody, w rzeczywistości wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które może imitować różne gatunki drewna. Dzięki temu kran jest trwały i odporny na wilgoć oraz niekorzystne czynniki środowiskowe. Estetyczny kurek z mosiądzu podkreśla jego rustykalny wygląd i sprawia, że całość idealnie nadaje się do sielskich ogrodów.

Kran na słupku imitującym kamień naturalny

Słupek wykonany jest z tworzywa sztucznego do złudzenia przypominającego różne odmiany granitu. W zależności od Twoich upodobań możesz wybrać model stylizowany na „antyczny”, wyglądający jak rzeźbiona kolumna lub przeciwnie – postawić na prosty, surowy wzór o minimalistycznym designie.

Kran metalowy, wykonany z trwałego aluminium

Celem ochrony metalu, jest on pokryty warstwą odpornej na uszkodzenia mechaniczne farby poliestrowej. Minimalistyczny, nowoczesny wygląd sprawia, że kran wygląda niezwykle dekoracyjnie, a duża liczba odmian kolorystycznych stwarza szerokie możliwości aranżacyjne. Dzięki temu nadaje się właściwie do każdego ogrodu, niezależnie od dominującej w nim stylistyki.

Postaw na wysokiej jakości produkty

Inwestując w estetyczne, dekoracyjne krany do ogrodu, możesz sprawić, że nabierze on stylowego, niepowtarzalnego wyglądu, a Ty będziesz w nim z radością odpoczywał i przyjmował gości. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu zakupowi codzienne nawadnianie roślin stanie się dla Ciebie prawdziwą przyjemnością. Pamiętaj, że ogród ma być Twoim azylem – miejscem, w którym nabierasz sił i z ochotą spędzasz czas. Zasługujesz na to, by czynić to w pięknym otoczeniu. Nasze porady pomogą Ci wybrać odpowiedni model dekoracyjnego kranu. Zajrzyj na nasz sklep interentowy, zamów najlepszy wariant i ciesz się nim przez wiele lat. 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RELATED

Posts