Banner Zbiorniki Moja Woda
Filtruj

Zwiększająca się świadomość konieczności ochrony środowiska oraz rosnące ceny wody zachęcają coraz więcej osób do inwestowania w instalacje zbierające deszczówkę. Ich sercem są zbiorniki, bardzo często podziemne, ale aby cały system spełniał swoje zadanie, należy wyposażyć go w wiele dodatkowych akcesoriów. Sprzedajemy je w poniższej ofercie sklepu internetowego naszej firmy HYDROMIL. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami i składania zamówień.

W tej kategorii znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do prawidłowego działania instalacji gromadzącej pod ziemią wodę deszczową. Do produktów tych zalicza się m.in. różnego rodzaju filtry zatrzymujące zanieczyszczenia stałe, które deszczówka zbiera, np. spływając z dachu. Podstawowe akcesoria do zbiorników podziemnych to również uszczelki, mierniki napełnienia oraz szczelne i bezpieczne w użytkowaniu pokrywy.

Nasza rozbudowana oferta obejmuje także elementy instalacyjne, w tym kompletne zestawy przyłączeniowe. Specjalizujemy się również w sprzedaży rur wznoszących, przedłużek do włazów. Tego typu akcesoria zakłada się na zbiorniki podziemne, gdy z różnych względów należy je umieścić na dużej głębokości.

Jako specjaliści z branży proponujemy wyłącznie najlepsze wyposażenie do instalacji zbierającej wodę deszczową. Wszystkie produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu cechują się odpornością na eksploatację w trudnych warunkach. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia przy ich wyborze, zachęcamy do kontaktu z naszymi doświadczonymi doradcami.