Banner Zbiorniki Moja Woda
Filtruj

Zbieranie wody opadowej to sposób na korzystanie z zasobów środowiska naturalnego. Własny zapas jest bardzo cenny szczególnie w czasie suszy. Nowoczesne systemy gromadzenia deszczówki składają się z wielu elementów. Jednym z nich są mierniki, w tym sygnalizatory napełnienia. Możesz dokupić je solo, jeśli zależy Ci na tym, aby pomiary były wiarygodne i bardzo dokładne w każdych warunkach. W naszym sklepie zebraliśmy asortyment, który pozwoli Ci kontrolować ilość wody zgromadzonej w zbiorniku. Znajdziesz w nim:

    • elektroniczny wskaźnik poziomu napełnienia,

    • pneumatyczny wskaźnik poziomu,

    • czujnik poziomu szamba,

    • sygnalizatory napełnienia.

Dlaczego mierniki są tak ważne? W przypadku szamba, gdy dojdzie do jego maksymalnego zapełnienia nie trudno wyobrazić sobie katastrofalne skutki takiej sytuacji. Tzw. „strażnik” głośno zaalarmuje Cię o konieczności wywiezienia nieczystości, gdy będzie ich dużo. Wezwie też firmę asenizacyjną. Taki sygnalizator napełnienia sprawdzi się również w przypadku zbiorników gromadzących deszczówkę. W beczkach zewnętrznych poziom wody można bez trudu skontrolować. W przeciwieństwie do nich, magazyny podziemne nie są tak łatwo dostępne. Alarm dźwiękowy, świetlny i powiadomienie SMS to sygnały, których na pewno nie przeoczysz. 

W naszej ofercie zebraliśmy nowoczesne i bardzo intuicyjne urządzenia. Są nie tylko niezawodne, ale też mają kilka opcji konfiguracji. Sam zaprogramuj treść komunikatu, który w razie potrzeby zostanie rozesłany nawet na 8 numerów telefonów.