Banner Zbiorniki Moja Woda
Filtruj

Utrzymanie ogrodu w doskonałym stanie wiąże się z jego regularnym podlewaniem, dlatego w takim miejscu bardzo przydaje się kran ogrodowy. Jest elementem przede wszystkim funkcjonalnym, gdyż służy m.in. do uzupełniania konewek czy zasilania systemu zraszającego, ale przy okazji może mieć charakter ozdobny. Aby tak się stało, wystarczy skorzystać z poniższej oferty naszego sklepu internetowego. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroki wybór pięknie wykonanych, dekoracyjnych punktów poboru wody. Różnorodność ich form, kolorów i rozmiarów sprawia, że znalezienie wersji idealnie dopasowanej do potrzeb będzie wyjątkowo proste. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem.

Czym kierować się przy wyborze dekoracyjnego kranu ogrodowego?

Przed wyborem danego modelu dekoracyjnego kranu ogrodowego, warto zwrócić uwagę na kilka parametrów technicznych. Pośród najważniejszych należy wymienić:

  • zgodność rozmiaru przyłącza, podawaną w calach, ze średnicą rury wodociągowej w ogrodzie,
  • obecność zaworu z końcówką umożliwiającą podłączenia węża,
  • gabaryty – należy upewnić się, że będzie miejsce na zamontowanie konkretnego modelu,
  • dodatkowe udogodnienia – np. mała półeczka na konewkę czy uchwyt do powieszenie węża.

Oprócz tego, jeśli korzystasz z przydomowej instalacji do gromadzenia deszczówki, najlepiej postaw na dekoracyjne krany ogrodowe, które można do niej podłączyć.

Ekskluzywne krany ogrodowe

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego punkty poboru wody do ogrodów są bardzo funkcjonalne i jednocześnie wyjątkowo piękne. Proponujemy zarówno proste, minimalistyczne modele, jak i ekskluzywne, z dużą obudową do złudzenia przypominającą naturalne materiały. Niezależnie od wyboru mogą mieć Państwo pewność, że każdy dekoracyjny kran ogrodowy spełnia najwyższe standardy jakości. Wykonany z solidnych materiałów i odpowiednio zabezpieczony będzie odporny na działanie trudnych warunków atmosferycznych.

Zapraszamy do składania zamówień – gwarantujemy szybką wysyłkę. Zachęcamy także do kontaktu, podczas którego z przyjemnością pomożemy Państwu w dokonaniu wyboru.