Banner Zbiorniki Moja Woda
Filtruj

Problem z dostępem do wody użytkowej w naszym kraju się pogłębia. Sytuacji nie poprawiają susze, które regularnie dotykają Polskę już od kilku lat. Zjawisko to dostrzegli także rządzący. Uruchomili specjalny program dofinansowań, który ma zachęcić rodaków do magazynowania wody deszczowej we własnym zakresie. Zbiorniki do programu „Moja Woda” stanowią znakomitą inwestycję, która z pewnością przyniesie wiele korzyści.
W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości zbiorniki – w tym odmiany podziemne i naziemne o różnych pojemnościach. Poszczególne modele umożliwiają zwykłą eksploatację lub łączenie z różnego rodzaju oprzyrządowaniem pomocniczym, dzięki któremu użytkowanie jest jeszcze łatwiejsze. Nasze zbiorniki do programu „Moja Woda” mają wszystkie wymagane atesty, dzięki czemu podlegają ministerialnej refundacji.

Zbiorniki spełniające warunki programu "Moja Woda". Okres rozpatrywania wniosków: 0d 1.06.2020 - 30.06.2024 r. 
Dotacja na zbiorniki na deszczówkę przewiduje zwrot 80% kosztów instalacji wchodzących w skład inwestycji, które wynosić będą nie więcej niż 5000zł na jedno przedsięwzięcie. Aby otrzymać dopłatę należy zakupić zbiornik/ zbiorniki o minimalnej pojemności 2000l. 
W naszej ofercie mamy dwa rodzaje zbiorników na wodę opadową: podziemne i naziemne. Oba rodzaje można zakupić w ramach dofinansowania.
Jeśli na działce mamy sporo miejsca możemy zakupić zbiornik naziemny, które produkujemy w pojemnościach od 1000l do 15000l. Dużą zaletą zbiorników naziemnych jest możliwość łączenia ze sobą w baterie w celu osiągnięcia końcowej pojemności do zmieniających się wymagań. Standardowo ich szerokość nie przekracza 80 cm. Jedynym wymaganiem w przypadku montażu zbiornika naziemnego jest temperatura pomieszczenia, przy którym zbiornik będzie posadowiony- nie może wynosić mniej niż 0 stopni. W przeciwnym wypadku stojąca woda zacznie stopniowo zamieniać się w lód przy ściankach, zwiększając swoją objętość oraz niszcząc sam pojemnik. Należy pamiętać, że zbiornik nawierzchniowy należy opróżnić z wody na okres zimowy. 
Natomiast decydując się na zbiornik podziemny nie musimy się martwić o wahania temperatur, ponieważ zbiornik jest posadowiony głęboko pod powierzchnią, gdzie nie dochodzi do zamarzania wody w zbiorniku więc nie jest narażony na uszkodzenia. Oferujemy zbiorniki podziemne o pojemności od 1700l do 20000l, które również można łączyć ze sobą w celu uzyskania pożądanej pojemności.
Dodatkowo w ramach dofinasowania można zakupić oprzyrządowania do zbiorników: pompa, filtr koszowy, zbieracze czy rury odprowadzające oraz wężyki połączeniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo kompletne zestawy do gromadzenia i wykorzystywania wody deszczowej zarówno ze zbiornikiem naziemnym jak i podziemnym w atrakcyjnych cenach. 

Sklep Deszczówka HYDROMIL to doskonałe miejsce aby zakupić zbiornik naziemny lub podziemny na wodę deszczową wraz z oprzyrządowaniem. Zapewniamy dobór urządzeń na podstawie uzyskanych danych oraz dostarczamy bezpośrednio na miejsce inwestycji na terenie całego kraju oraz za granicę. Usługi wykonawcze świadczymy w Poznaniu i okolicach. Produkty, które oferujemy wykonane są przez najlepszych producentów polskich i zagranicznych,  z najwyższej jakości materiałów. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań służymy pomocą.