Banner Zbiorniki Moja Woda
Filtruj

Okres zimowy to czas, w którym jednym z ważniejszych obowiązków każdego zarządcy nieruchomości jest oczyszczanie chodników oraz dróg z zalegającego śniegu lub lodu. Dla zwiększenia bezpieczeństwa ciągi komunikacyjne często posypuje się piaskiem lub solą drogową. Specjalne pojemniki przeznaczone do przechowywania m.in. tych materiałów znajdą Państwo w poniższej kategorii naszego sklepu internetowego. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami i składania zamówień.

W asortymencie mamy wiele rodzajów zbiorników różniących się od siebie zarówno kształtem, jak i przede wszystkim pojemnością. Wszystkie pojemniki do soli drogowej, piasku czy sorbentu zostały wykonane z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, wykazujących się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz trudne warunki atmosferyczne, w tym niskie temperatury. Dostępne w wielu kolorach do wyboru z palety RAL, są niepodatne na promieniowanie UV, przez co zachowują swoją pierwotną barwę przez cały okres eksploatacji.

Nasze pojemniki na piasek i sól drogową mają bardzo szerokie zastosowanie. Powszechnie ustawia się je m.in. na terenie zakładów pracy, stacjach benzynowych, przystankach komunikacji miejskiej, parkingach samochodowych, w pobliżu urzędów i w wielu innych miejscach. Odpowiednio zaprojektowana konstrukcja sprawia, że wybieranie z nich materiału jest wyjątkowo proste. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty – gwarantujemy sprawną realizację zamówień i ekspresową wysyłkę. W razie dodatkowych pytań związanych z asortymentem można skontaktować się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.