Banner Zbiorniki Moja Woda
Filtruj

Przechowywanie wody pitnej jest możliwe dzięki specjalistycznym zbiornikom przystosowanym do tego procesu. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów oraz tworzyw, nasze produkty są odporne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak uszkodzenia mechaniczne lub temperatury. Nasza oferta jest w sposób systematyczny uzupełniana. Zapewniamy szeroki wybór zbiorników na wodę pitną w atrakcyjnej cenie. Przechowywanie wody pitnej w zbiornikach z naszej oferty, stanowi gwarancję jej wysokiej jakości i zapewnia wodzie odpowiednią ochronę przed biodegradacją. Utrzymanie właściwości wody pitnej to jedna z najważniejszych zalet, jakimi mogą pochwalić się dostarczane przez nasz sklep zbiorniki na wodę pitną. Ich wysoka jakość oraz atrakcyjna cena sprawiają, że zbiorniki wody pitnej cieszą się wielką popularnością. Oferujemy naziemne i podziemne modele o różnych pojemnościach.

Trwałe zbiorniki z polietylenu

Oferowane na naszej stronie zbiorniki na wodę pitną to niezwykle uniwersalne produkty, które znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach. Są one powszechnie wykorzystywane w rolnictwie, przemyśle chemicznym i mleczarskim oraz przetwórstwie. Zbiornik tego typu wykonany z polietylenu sprawdza się również w gospodarstwach domowych. Wbrew pozorom używać można go nie tylko do przechowywania wody pitnej. Można w nim z powodzeniem umieścić także różnego rodzaju substancje spożywcze, toksyczne, chemiczne czy nawozy.

Jakie zalety mają zbiorniki na wodę pitną?

Tego typu produkty mogą się różnić od siebie między innymi materiałem, z którego je wykonano. Możemy mieć do czynienia między innymi ze zbiornikami z różnego rodzaju tworzyw sztucznych, na przykłady z polietylenu. Jakie są jego główne zalety? Jednym z nich jest niewielka waga, która znacząco ułatwia przenoszenie ich z miejsca na miejsce, gwarantując wysoki komfort codziennego użytkowania. Do jego zalet zaliczyć można również odporność na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak opady czy wahania temperatur. Nawet mimo długiego użytkowania w dalszym ciągu zachowuje on swoje naturalne właściwości. Zbiorniki z polietylenu na wodę pitną są niezwykle łatwe w montażu, bo nie wymagają specjalistycznego sprzętu. Można je dowolnie łączyć ze sobą, tworząc rozbudowane instalacje. Są dostępne w wielu pojemnościach, co pozwala na dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb.

Sprawdź nasze zbiorniki na wodę

W bogatym asortymencie naszego sklepu internetowego można znaleźć różnego rodzaju zbiorniki z polietylenu na wodę pitną. Dostępne są one w kilku różnych pojemnościach, kolorach oraz kształtach. Godnym polecenia modelem jest Cisterna. Jest to produkt naziemny, przeznaczony do gromadzenia deszczówki, którą można później wykorzystać, na przykład do podlewania kwiatów. Jako że został on wykonany metodą formowania obrotowego, pozwala na bezproblemowe przechowywanie nawet bardzo dużych objętości cieczy. Montaż jest szybki, łatwy i nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu. Produkt jest objęty 25-letnią gwarancją.