Banner Zbiorniki Moja Woda
Filtruj

Jak sama nazwa wskazuje, zbieracze wody deszczowej służą do przechwytywania i kierowania wody opadowej do zbiornika. Rozwiązanie to ma wiele zalet finansowych i ekologicznych. Dzięki niemu można efektywnie gospodarować deszczówką np. w czasie suszy. Zmagazynowana ciecz nadaje się potem do podlewania roślin i trawników. W naszym sklepie oferujemy doskonałe produkty tego typu, a także przydatne filtry. Wszystkie artykuły pochodzą od sprawdzonych producentów i mają korzystne ceny. Zapraszamy do składania zamówień!

Warto wiedzieć, że proponowane zbieracze wody deszczowej montuje się na rurze spustowej – wystarczy wywiercić w niej otwór, lub nałożyć zbieracz na przeciętej rurze spustowej. Spadająca woda jest transportowana wężykiem do do zbiornika poprzez przejście szczelne zamontowane w wywierconym otworze w ściance zbiornika. Jeśli zbiornik napełni się do poziomu wlotu, ciecz trafia z powrotem do rury spustowej. Tego typu akcesoria są też wyposażone w specjalne filtry oraz zawory, które umożliwiają zatrzymanie magazynowania. Dostępne u nas urządzenia są niezwykle proste w eksploatacji i wystarczy je tylko co jakiś czas czyścić.

W asortymencie mamy także filtry wody deszczowej, które pozwolą korzystać z najwyższej jakości cieczy. Zatrzymują one zanieczyszczenia takie jak igły, gałązki czy liście. W połączeniu ze zbieraczem tworzą doskonałą instalację. Należy również podkreślić, że u nas kupisz warianty pasujące do rur spustowych o różnych średnicach. Sprzedawane artykuły są wykonane z solidnego tworzywa sztucznego, więc wykazują odporność na mrozy i promieniowanie UV, a przy tym prezentują się estetycznie.