Banner Zbiorniki Moja Woda
Filtruj

Ze względu na to, jak ważną funkcję pełnią studzienki ściekowe, do ich wykonania potrzebujesz solidnych materiałów. Znajdziesz je w naszym sklepie. Oferujemy elementy wykonane z wytrzymałego na wpływ wody i czynników atmosferycznych polipropylenu. Są one dostępne w kilku rozmiarach i wersjach do wyboru, w tym w opcji bez dna, co pozwala na modułową budowę zbiornika wodnego na dowolnej głębokości. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana studzienka ściekowa zbiera wodę deszczową, która podczas ulewy gromadzi się wokół budynku. Nie dopuszcza do jego zalania, gdyż zapewnia stały odpływ nadmiaru cieczy. 

Produkty, które oferujemy, cechuje nie tylko wspomniana już solidna budowa, ale też estetyka i bezpieczeństwo. Oferujemy je w kolorach szarym i zielonym. Do specjalnego zastosowania, np. w garażach czy na podjazdach polecamy wzmacniane pokrywy i kratki, po których mogą poruszać się samochody. 

U nas znajdziesz wszystkie elementy niezbędne do tego, aby powstała kompletna studzienka. Sprawdź także zatrzymujące zanieczyszczenia i brzydkie zapachy wstawki syfonowe oraz pokrywy z rączką, ułatwiające otwieranie klap.