Banner Zbiorniki Moja Woda
Filtruj

Oferujemy profesjonalne naziemne zbiorniki na deszczówkę, dedykowane przydomowym instalacjom wodnym. Nasza kolekcja beczek i zbiorników na wodę deszczową to gwarancja udanego zakupu oraz produktów o najwyższej jakości. Dostarczamy na rynek zbiorniki na deszczówkę do instalacji naziemnych, od najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów. Na dostępne w naszym sklepie naziemne zbiorniki na deszczówkę producenci udzielają nawet kilkudziesięcioletniej gwarancji. Pozwala to na efektywne i satysfakcjonujące wykorzystywanie instalacji deszczówkowej przez wiele pokoleń.

Naziemne zbiorniki na wodę deszczową

Regularne gromadzenie opadu atmosferycznego to świetny sposób na redukcję kosztów użytkowania instalacji wodno-kanalizacyjnych. Naziemne zbiorniki na deszczówkę stanowią doskonałą alternatywę dla popularnych zbiorników montowanych pod ziemią. Oferujemy zbiorniki o różnych pojemnościach, przeznaczone zarówno do prostych, jak i skomplikowanych instalacji i systemów odprowadzania wody deszczowej. Dzięki możliwości wyboru kolorystyki, w pełni dopasujesz wygląd konstrukcji do estetyki posesji.

Dlaczego warto wybrać naziemny zbiornik na wodę?

Główną zaletą naziemnych pojemników na deszczówkę jest łatwość ich montażu. Nie ma tutaj konieczności dokonywania głębokich wykopów ani prowadzenia zaawansowanych prac hydraulicznych. Wiąże się to zarówno z mniejszymi kosztami, jak i większą mobilnością sprzętu. Dzięki posadowieniu nad powierzchnią gruntu istnieje możliwość natychmiastowej identyfikacji awarii oraz szybkiej naprawy instalacji. Skutkiem tego naziemny egzemplarz rezerwuaru na wodę deszczową może posłużyć Ci przez długie lata.

Pojemniki na wodę deszczową instalowane naziemnie to znakomite rozwiązanie dla właścicieli działek, które są w pełni zagospodarowane i nie chcą niszczyć trawnika i roślin. Montaż naziemnego zbiornika odbywa się bezinwazyjnie. Przeciętna pojemność produktu pozwala zgromadzić ilość deszczówki w pełni wystarczającą do domowych zastosowań. Może być ona wykorzystywana do podlewania ogrodu, mycia auta lub kostki brukowej.

Mobilny zbiornik naziemny na deszczówkę

Chociaż zbiorniki na deszczówkę naziemne kojarzą się z wolno stojącymi konstrukcjami o stałej lokalizacji, to niektóre modele mogą być również wykorzystywane jako zasobniki mobilne. Specjalne wyposażenie w postaci zaczepów przekłada się na stabilny montaż na naczepie. Wzmocniona obudowa neutralizuje uderzenia, stąd ryzyko wystąpienia nieszczelności jest zminimalizowane do zera. Stabilizujące uchwyty oraz ergonomiczne kształty ułatwiają przenoszenie. Zbiornik naziemny na deszczówkę przystosowany do transportu to produkt niezwykle funkcjonalny. Jest bardzo przydatny w wielu nieprzewidzianych sytuacjach. Zbiornik na deszczówkę naziemny zarówno w wersji wolnostojącej, jak i mobilnej, okaże się świetnym rozwiązaniem dla podmiotów zawiadujących gruntami o dużym areale. Docenią go rolnicy, jak i zarządcy osiedli czy opiekunowie terenów rekreacyjno-ogrodniczych. W czasie występowania rzadkich, niewielkich opadów zmagazynowana dzięki niemu woda z pewnością pozwoli uchronić przed zwiędnięciem wiele cennych gatunków roślin.

Co wyróżnia zbiorniki naziemne z oferty sklepu Deszczówka HYDROMIL?

Cechę wyróżniającą nasze naziemne zbiorniki na wodę deszczową stanowi wysoka jakość wykonania. Zostały one wytworzone z kilku odmian polietylenu, różniących się między sobą gęstością. Jest to tworzywo atoksyczne, a jednocześnie wyjątkowo trwałe i odporne na promieniowanie UV. Większość z modeli została zrobiona metodą formowania rotacyjnego (rotomouldingu). Pozwala ona uzyskać produkt o litej, jednoelementowej konstrukcji, pozbawionej złączeń lub spawań.

Szeroka oferta produktowa

W ofercie pojemników naziemnych na wodę deszczową znajdują się urządzenia o zróżnicowanej konstrukcji, przeznaczone do wielu zastosowań. Część modeli doskonale sprawdzi się jako oryginalna dekoracja Twojej posesji. Rezerwuary kolumnowe wyróżnia niezwykle estetyczny design oraz funkcjonalność. Zostały one wyposażone w kraniki oraz wkręty, które umożliwiają przymocowanie ich do ściany. W asortymencie można również znaleźć produkty przystosowane do montowania w piwnicach. Standardowo charakteryzują się one dużą pojemnością, a także rozmiarem dopasowanym do szerokości piwnicznych otworów drzwiowych (ok. 80 cm).

Naziemne zestawy do gromadzenia wody deszczowej

W naszym asortymencie nie zabrakło gotowych zestawów do pobierania i wykorzystywania wody deszczowej. W zależności od modelu produktu, w ich skład wchodzą:

  • pojemnik na deszczówkę (możliwość wyboru koloru),
  • zbieracz z filtrem,
  • zestaw połączeniowy, scalający oba powyższe elementy,
  • kranik z gwintem zewnętrznym,
  • automatyczna pompa ciśnieniowa.

Akcesoria dodatkowe możesz także dobierać samodzielnie, a także poddawać szerokiej personalizacji. Wyposażenie kompatybilne z danym typem produktu znajdziesz w jego opisie, pod nagłówkiem „do tego produktu pasuje również”.