• -5%
Zbiornik naścienny na deszczówkę SLIM 650l

Zbiornik naścienny na deszczówkę SLIM 650l

1 500,60 zł

2022-05-05

Zaoszczędź 5%
1 425,57 zł
Brutto
1 159,00 zł netto
Najniższa cena przez ostatnie 30 dni: 1500.60 zł

Dekoracyjny zbiornik SLIM o pojemności 650L 

Występuje w kolorach: beż piaskowy i zielony 

W cenie zbiornika kranik plastikowy oraz wkręty do przymocowania zbiornika do ściany

 
Kolor
Pojemność zbiornika
Ilość

W magazynie

Garantia
  NAJLEPSZE CENY

Staramy się, aby za najlepszą jakością towarów stała najniższa cena. Jesteśmy otwarci na negocjacje

  WYSYŁKA

Wysyłka towarów zawsze na czas renomowanymi firmami kurierskimi.

  PŁATNOŚĆ

Możliwość zapłaty poprzez: przelew tradycyjny, za pobraniem, przelewy24, płatność kartą

Zbiornik naścienny SLIM  wykonany z polietylenu występuje w pojemności 650L w kolorze beżu piaskowego o gładkiej fakturze oraz dekor kamień beż piaskowy i grafitowy. Przeznaczony do gromadzenia wody opadowej. Dzięki trwałemu materiałowi zbiorniki odporne są na niekorzystne warunki atmosferyczne. W cenie zbiornika plastikowy kranik do poboru wody oraz wkręty do mocowania.

Do montażu zbiornika polecamy:

- Zbieracz wody deszczowej z filtrem i zaworem  służy do napełnienia zbiorników na deszczówkę. Zadaniem zbieracza jest przechwytywanie większych zanieczyszczeń z spływającej wody z dachu naszego domu do zbiornika. Łapacz  pasuje na rury spustowe z przedziału 68-100 mm. Również został wyposażony w zawór (zamknięcie) umożliwiający regulację ilości wody dopływającej do zbiornika lub całkowite odcięcie dopływu w okresie zimowym.
- Zbieracz wody deszczowej z filtrem siatkowym inox i zaworem, którego zadaniem jest oczyszczenie i doprowadzenie wody opadowej do zbiornika. Filtr można zamontować na rury spustowe z przedziału 68-110 mm. Został wykonany z bardzo mocnego tworzywa. W warunkach normalnych opadów filtr doprowadza oczyszczoną  deszczówkę do zbiornika ze skutecznością bliską 95%.  Dopływ wody można regulować przy pomocy zielonego pokrętła (praca trybie letnim/ zimowym). W obrotowym pokrętle umieszczony jest filtr drobnosiatkowy, który został wykonany ze stali nierdzewnej. Instalacja filtra jest prosta, a obsługa i czyszczenie nieskomplikowane i niewymagające użycia specjalistycznych narzędzi. 
- Wężyk połączeniowy służy do połączenia zbiornika dekoracyjnego ze zbieraczem wody deszczowej w celu napełnienia zbiornika.
- Kranik  z gwintem zewnętrznym ¾’’ za pomocą którego pobieramy wodę ze zbiornika do konewki. 

Parametry techniczne:

Pojemność [l] Wysokość [mm] Długość [mm] Szerokość [mm]
650 2100 520 790

Garantia

Brak opinii.

Inne produkty z tej kategorii

(16 w tej samej kategorii)