• -5%
Zestaw naziemny ze zbiornikiem Verona 500l i pompą GardenCom 82M

Zestaw naziemny ze zbiornikiem Verona 500l i pompą GardenCom 82M

4 018,00 zł

2022-05-05

Zaoszczędź 5%
3 817,10 zł
Brutto
3 103,33 zł netto
Najniższa cena przez ostatnie 30 dni: 3616.20 zł

Kompletny zestaw do gromadzenia i wykorzystywania wody opadowej 

Zbiornik w kolorze granitowym 

Pojemność 500L 

W zestawie powierzchniowa pompa GardenCom 82M, filtr wody deszczowej, zestaw połączeniowy, zestaw do poboru wody z wężem 3/4'' oraz FASTFIT do pompy

Kolor zbieracza
Ilość

W magazynie

ZWNA0021S
  NAJLEPSZE CENY

Staramy się, aby za najlepszą jakością towarów stała najniższa cena. Jesteśmy otwarci na negocjacje

  WYSYŁKA

Wysyłka towarów zawsze na czas renomowanymi firmami kurierskimi.

  PŁATNOŚĆ

Możliwość zapłaty poprzez: przelew tradycyjny, za pobraniem, przelewy24, płatność kartą

Kompletny zestaw do gromadzenia i wykorzystywania wody opadowej ze zbiornikiem Verona i pompą 

Zbiornik Verona to dekoracyjny zbiornik naziemny do gromadzenia wody opadowej.  Został wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości metodą formowania obrotowego dzięki czemu jest gwarancją solidności oraz wytrzymałości. Producent pewny swojego produktu udzielił 25- letnią gwarancję. Decydując się na zakup zestawu ze zbiornikiem Verona otrzymujemy zbiornik o pojemności 500L. Dodatkowo w zestawie znajduje się: zbieracz wody deszczowej z filtrem siatkowym inox i zaworem, wężyk połączeniowy, zestaw do poboru wody z wężem oraz pompę zanurzeniową lub zewnętrzną wraz z zestawem przyłączeniowym FASTFIT. W ten sposób możemy gromadzić i wykorzystywać wodę deszczową do podlewania ogrodu, spłukiwania podjazdu czy mycia samochodu nie ingerując w zagospodarowany teren wokół naszego domu. 

W skład zestawu wchodzi:

- Zbieracz wody deszczowej z filtrem siatkowym inox i zaworem, którego zadaniem jest oczyszczenie i  doprowadzenie wody opadowej do zbiornika. Filtr można zamontować na rury spustowe z przedziału 68-100 mm. Został wykonany z bardzo mocnego tworzywa. W warunkach normalnych opadów filtr doprowadza oczyszczoną  deszczówkę do zbiornika ze skutecznością bliską 95%.  Dopływ wody można regulować przy pomocy zielonego pokrętła (praca trybie letnim/ zimowym). W obrotowym pokrętle umieszczony jest filtr drobnosiatkowy, który został wykonany ze stali nierdzewnej. Instalacja filtra jest prosta, a obsługa i czyszczenie nieskomplikowane i niewymagające użycia specjalistycznych narzędzi.

- Wężyk połączeniowy służy do połączenia zbiornika dekoracyjnego ze zbieraczem wody deszczowej w celu napełnienia zbiornika.

- Zestaw do poboru z wężem jest to przezroczysty wąż o długości 1,5 m z przyłączem ¾’’ i zaworem odcinającym, który podłączamy do zbiornika

- Zestaw FASTFIT w skład, którego wchodzi zestaw kształtek oraz wąż ciśnieniowy do połączenia pompy i wylotu ze zbiornika, zakończonego złączką do podłączenia węża ogrodowego. 

- Pompa GARDEN- COM 82 M jest to przenośna, samozasysająca pompa wirowa dla celów ogrodniczych, instalacji myjących i podobnych zastosowań. Wyposażona w rączkę umożliwiającą łatwy transport oraz 2 metrowy kabel zasilający typu H07 RN-F z wtyczką i wyłącznikiem. 

Parametry techniczne:

Zbiornik

Objętość [L]

Długość [cm]

Szerokość [cm]

Wysokość [cm]

d  pokrywy [cm]

Wlot

Wylot

Rura spustowa

RV500

500

99

65

105

21

-

1''

3/4''

 

ZWNA0021S

Brak opinii.

Inne produkty z tej kategorii

(16 w tej samej kategorii)