23

paź

Program dofinansowania „DESZCZÓWKA „

Forma i wysokość dofinansowania 

Wnioski o dofinansowanie przyjmowane są w terminie od 1 grudnia 2022r do 28 lutego 2023r. w wersji papierowej lub przesłane  pocztą lub kurierem do kancelarii Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego znajdującego się w Poznaniu przy al. Niepodległości 34 w zamkniętych kopertach, z adnotacją „Deszczówka”. 

Poziom pomocy finansowej wynosi maksymalnie 80% poniesionych i udokumentowanych kosztów kwalifikowanych zawartych we wniosku jednak nie więcej niż 120 000 zł.   Zwracamy szczególną uwagę, że nie ma możliwości refundowania kosztów zadań poniesionych przez wnioskodawcę przed podpisaniem umowy. 

Zgodnie z regulaminem do kosztów kwalifikowanych zalicza się:

- zakup rur instalacyjnych odprowadzających deszczówkę z dachu do zbiornika 

- zakup zbiornika na deszczówkę podziemnego lub nadziemnego

- zakup materiałów budowlanych

- wykonanie instalacji systemu automatycznego nawadniania 

 - zakup innych niezbędnych materiałów, towarów oraz wykonanie innych koniecznych usług bezpośrednio związanych z realizacją zadania

Termin i rozliczenie dotacji

Zadanie, na które wnioskodawca otrzymał dofinansowanie należy zrealizować najpóźniej do 30 listopada 2023r. Natomiast  uzyskana dotacja musi zostać wydatkowana i rozliczona zgodnie z umową do 14 grudnia 2023r.  

Sklep HYDROMIL służy pomocą!

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór zbiorników dekoracyjnych o różnej pojemności i kształtach oraz zbiorniki podziemne o konstrukcji płaskiej i cylindrycznej o pojemności od 1000L do nawet 75000L. Oferujemy również pełne oprzyrządowanie do zbiorników takie jak: filtry, pompy, zestawy do poboru wody ze zbiorników, kraniki, zbieracze. Ponadto realizację zadania zagospodarowania wody opadowej wykonamy kompleksowo. 

Dobierzemy odpowiedni system i zamontujemy tak aby spełniał wszystkie Państwa oczekiwania!       


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

RELATED

Posts