Dofinansowanie za zbieranie deszczówki – „Ostrów łapie deszcz”

Opublikowane przez: zbiornikinadeszczowke.com W: Porady : Komentarz: 0 favorite Odsłony: 216

Władze miasta Ostrowa Wielkopolskiego po raz kolejny uruchomiły program wsparcia dla mieszkańców za zbieranie wody opadowej. W tegorocznej edycji samorząd przeznaczył 200 tysięcy złoty i w zależności od instalacji dotacja będzie wynosić od 500 do 2000 tysięcy złoty. Nabór wniosków rozpoczął się 12 kwietnia i potrwa do 2 maja dlatego należy pospieszyć się ze złożeniem wniosku, bo czasu zostało już niewiele. 

Dofinansowanie za zbieranie deszczówki – „Ostrów łapie deszcz” ostrów wielkopolski

Wnioski wraz z niezbędnymi dokumentami należy złożyć w wersji papierowej:

  • w siedzibie Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim (al. Powstańców Wielkopolskich 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski) 
  • Na adres Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim (al. Powstańców Wielkopolskich 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski)

Natomiast w wersji elektronicznej przez stronę ePUAP.

Wysokość udzielanej dotacji:

  • 500 zł  za ustawiony zbiornik naziemny o pojemności do 500 L 
  • 1000 zł za instalację zbiornika naziemnego do 1000 L 
  • 2000 zł za montaż zbiornika podziemnego o pojemności nie mniejszej niż 1000 L  

Zwracamy uwagę, że dotacja nie może pokrywać poniesionych kosztów na ten sam cel finansowanych z innych bezzwrotnych źródeł. Dofinansowanie może pokryć wydatki związane z zakupem i montażem elementów wchodzących w skład systemu deszczowego.  Natomiast dofinansowanie nie może być wykorzystane na pokrycie kosztów opracowania dokumentacji czy remontu istniejącego systemu a także zakupu rynien oraz rur spustowych. 

Sklep Hydromil służy pomocą

W ofercie sklepu Hydromil można znaleźć wiele zbiorników dekoracyjnych o różnych kształtach jak i kolorach między innymi pojemniki łudząco przypominające starą, drewnianą beczkę czy antyczną grecką wazę. Decydując się na zbiornik dekoracyjny mamy do wyboru pojemności od 150L do 1000L. Również z możliwością nasadzenia kwiatów aby zbiornik jeszcze lepiej wkomponował się w krajobraz ogrodu. Natomiast wybierając zbiornik podziemny mamy do wyboru pojemność od 1000L do 5000L, który idealnie sprawdzi się w przydomowych ogrodach. Nasi specjaliści także dobiorą niezbędne oprzyrządowanie tak aby system był całkowicie kompletny do magazynowania i wykorzystywania wody opadowej spełniając wszystkie oczekiwania. 

Zapraszamy do kontaktu!

Komentarze

Brak komentarzy!

Zostaw komentarz

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień