• -5%
Zestaw domowo- ogrodowy SMART ze zbiornikiem Octagon

Zestaw domowo- ogrodowy SMART ze zbiornikiem Octagon

14 329,50 zł

2022-05-05

Zaoszczędź 5%
13 613,03 zł
Brutto
Najniższa cena przez ostatnie 30 dni: 13613.03 zł
11 067,50 zł netto

Kompletny zestaw do gromadzenia i wykorzystywania wody opadowej

Zestaw ze zbiornikiem o pojemności 4000L 

W skład zestawu wchodzi: zbiornik Octagon, pokrywa TwinCover z poborem, rura wznosząca VS60, uszczelka, centrala EcoRain 10, filtr OPTI, nadstawka do filtra OPTI, pływający pobór wody, filtr domowy do wody 3/4'' A 60 mik 

Prosty montaż w niekorzystnych warunkach gruntowo-wodnych 

Pojemność zbiornika
Ilość

W magazynie

ZWDM0008
  NAJLEPSZE CENY

Staramy się, aby za najlepszą jakością towarów stała najniższa cena. Jesteśmy otwarci na negocjacje

  WYSYŁKA

Wysyłka towarów zawsze na czas renomowanymi firmami kurierskimi.

  PŁATNOŚĆ

Możliwość zapłaty poprzez: przelew tradycyjny, za pobraniem, przelewy24, płatność kartą

Gotowy zestaw ze zbiornikiem Octagon  do gromadzenia i wykorzystania wody opadowej do podlewania ogrodu i wewnątrz budynku 

Decydując się na zakup zestawu domowo- ogrodowego ze zbiornikiem Octagon  otrzymujemy zbiornik o pojemności 4000L, pokrywę TwinCover z poborem, nadbudowę o wysokości 60 cm, uszczelkę, centralę EcoRain 10, filtr OPTI, nadstawkę do filtra OPTI, pływający pobór wody, filtr domowy do wody 3/4'' A 60 mik.  Wyposażony zbiornik w powyższe akcesoria tworzy kompletny system do magazynowania i wykorzystywania wody opadowej.  Zebraną deszczówkę możemy używać do podlewania ogrodu, mycia samochodu jak i spłukiwania podjazdu jak i wewnątrz domu do spłukiwania toalet oraz prania.  Inwestycja bardzo szybko się zwraca a my jesteśmy niezależni od wody wodociągowej dodatkowo zaoszczędzając nieco pieniędzy.

System domowo- ogrodowy smart ze zbiornikiem podziemnym Octagon w praktyce 

Podczas deszczu woda spływa z dachu rynnami łącząc się w jeden punkt wspólny, z którego wprowadzamy główną rurę do naszego zbiornika. Aby zapewnić filtrację deszczówki przed zanieczyszczeniami  znajdującymi się na dachu naszego domu  przed wlotem do zbiornika montujemy filtr podziemny. Natomiast w górnej części zbiornika montuje się rurę wznoszącą oraz pokrywę. Rura wznosząca może się okazać bardzo przydatna wtedy gdy będziemy chcieli zamontować zbiornik nieco głębiej w gruncie. Bardzo istotnym elementem, który wchodzi w skład zestawu jest  Centrala EcoRain 10, która w pierwszej kolejności wykorzystuje wodę deszczową zgromadzoną w zbiorniku, w przypadku gdy zabraknie wody w zbiorniku na deszczówkę automatycznie przełącza się na wodę wodociągową. Dopływ wody do toalet, pralek i nawadniania ogrodu będzie trwały i nieprzerywalny. Centralę należy zamontować wewnątrz domu  np. w piwnicy, kotłowni czy pomieszczeniu gospodarczym. Oferowany system domowo-ogrodowy to kompletne rozwiązanie renomowanych firm zagranicznych, który spełni oczekiwania każdego zainteresowanego zakupem powyższego zestawu. 

Co wyróżnia zbiornik Octagon? 

Zbiornik Octagon  został wykonany z czystego polietylenu metodą formowania rotacyjnego dzięki czemu jest szczelny i trwały. Ze względu na swoją płaską konstrukcję montaż zbiornika możliwy jest w trudnych warunkach gruntowo-wodnych, szczególnie przy występowaniu wysokiego poziomu wód gruntowych. Zbiornik Octagon został opatentowany z uwagi, że odznacza się unikalną konstrukcją oraz bardzo duża wytrzymałością mechaniczną. Dodatkową zaletą zbiornika Octagon jest możliwość najazdu ruchem kołowym. Jednak w tym przypadku należy zakupić pakiet dla ruchu samochodów osobowych. Zbiornik Octagon jest w pełni produktem polskim a producent pewny swojego produktu daje 10-letnią gwarancję.     

W skład zestawu wchodzi:

  • Zbiornik ( należy wybrać odpowiednią pojemność)
  • Rura wznosząca VS60
  • Centrala EcoRain 10
  • Pokrywa Top Cover
  • Uszczelka
  • Filtr OPTI
  • Przedłużka do filtra OPTI
  • Pływający pobór wody
  • Filtr domowy do wody 3/4'' A 60 mik 

Pokrywa i nadbudowa

Pokrywa wykonana  została z trwałego polietylenu, która idealnie nadaje się dla ruchu pieszego w ogrodzie.  Dodatkowo wyposażona w zabezpieczenie przed dziećmi.  Nadbudowa  o średnicy 600 mm i wysokości  60 cm.

Filtr wody opadowej

Filtr OPTI z nadstawką montuje się bezpośrednio  przed zbiornikiem. W komplecie jest  filtr koszowy, nadbudowa nakładana na filtr o średnicy 305 mm  i wysokości  500 mm.  Filtr Maxi idealnie sprawdzi się w ogrodach, oczkach wodnych jak i systemach rozsączających.  Za pomocą wielkości oczek 0,9 mm filtr dokładnie oczyści wodę opadową spływającą z dachu dzięki czemu również nadaje się do systemów domowych.

Pływający pobór wody

Dzięki pływakowi pobór cały czas pływa ok. 15-20 cm poniżej powierzchni wody, skąd można pompować najczystszą wodę ze zbiornika (na powierzchni wody mogą  unosić się różnego rodzaju zanieczyszczenia). Filtr siatkowy stanowi dodatkową  ochronę przed zanieczyszczeniami.

Filtr domowy do wody 3/4’’

Filtr montowany za centralą deszczową o średnicy 3/4'', który służy do oczyszczania wody opadowej z mikro zanieczyszczeń.

Centrala deszczowa EcoRain 10

Centrale deszczowe priorytetowo wykorzystują wodę deszczową zgromadzoną  w zbiornikach na deszczówkę, a w wypadku deficytu wody deszczowej automatyczne  przełączenia się na wodę wodociągową co zapewnia im ciągłą pracę i dostawę wody w  nieprzerwany sposób. Centrale deszczowe spełniają wszystkie europejskie normy,  posiadają przerwę powietrzną zabezpieczającą przed mieszaniem się wód deszczowych i  wodociągowych - tym samym nie dochodzi do skażenia obu mediów

Zbiornik Octagon w skrócie:

- wykonany z czystego polietylenu 
- lekka i trwała, unikatowa konstrukcja 
- niewielka wysokość - płytszy wykop, mniejszy nakład prac ziemnych
- możliwość przykrycia gruntem 1,1 m 
- mała waga, prosty montaż 
- możliwość najazdu samochodem osobowym 
- 3 przyłącza fi 110 oraz właz rewizyjny DN 600 niezależnie od pojemności
- produkt polski 
- okres gwarancji 10 lat 

Parametry techniczne:

Objętość [L]

Długość [mm]

Szerokość [mm]

Wysokość korpusu [mm]

Wysokość z kołnierzem [mm]

Waga [kg]

4000

2450

2450

1075

1375

155

ZWDM0008

Brak opinii.

Inne produkty z tej kategorii

(16 w tej samej kategorii)