• -11%
Zbiornik na deszczówkę Grande z pompą- naziemny zestaw

Zbiornik na deszczówkę Grande z pompą- naziemny zestaw

4 304,00 zł

2022-05-05

Zaoszczędź 11%
3 830,56 zł
Brutto
3 114,28 zł netto
Najniższa cena przez ostatnie 30 dni: 3873.60 zł

Kompletny zestaw do gromadzenia i wykorzystywania wody opadowej 

Spełnia warunki rządowego programu "Moja Woda"

Zbiornik w kolorze granitowym, piaskowym lub czarny granit  

Pojemność do wyboru: 1000L lub 2000L 

Do wyboru cztery  pompy 

Kolor
Pojemność zbiornika
Kolor zbieracza
Pompa
Ilość

W magazynie

  NAJLEPSZE CENY

Staramy się, aby za najlepszą jakością towarów stała najniższa cena. Jesteśmy otwarci na negocjacje

  WYSYŁKA

Wysyłka towarów zawsze na czas renomowanymi firmami kurierskimi.

  PŁATNOŚĆ

Możliwość zapłaty poprzez: przelew tradycyjny, za pobraniem, przelewy24, płatność kartą

Kompletny zestaw do gromadzenia i wykorzystywania wody opadowej ze zbiornikiem Grande i pompą 

Zbiornik Grande to dekoracyjny zbiornik naziemny do gromadzenia wody opadowej.  Został wykonany z polietylenu o wysokiej gęstości metodą formowania obrotowego dzięki czemu jest gwarancją solidności oraz wytrzymałości. Producent pewny swojego produktu udzielił 25- letnią gwarancję. Decydując się na zakup zestawu ze zbiornikiem Grande mamy dwie pojemności do wyboru 1000L lub 2000L. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy: zbieracz wody deszczowej z filtrem siatkowym inox i zaworem, wężyk połączeniowy, zestaw do poboru wody z wężem oraz pompę zanurzeniową lub zewnętrzną wraz z zestawem przyłączeniowym FASTFIT. W ten sposób możemy gromadzić i wykorzystywać wodę deszczową do podlewania ogrodu, spłukiwania podjazdu czy mycia samochodu nie ingerując w zagospodarowany teren wokół naszego domu. 

W skład zestawu wchodzi:

- Zbieracz wody deszczowej z filtrem siatkowym inox i zaworem, którego zadaniem jest oczyszczenie i  doprowadzenie wody opadowej do zbiornika. Filtr można zamontować na rury spustowe z przedziału 68-100 mm. Został wykonany z bardzo mocnego tworzywa. W warunkach normalnych opadów filtr doprowadza oczyszczoną  deszczówkę do zbiornika ze skutecznością bliską 95%.  Dopływ wody można regulować przy pomocy zielonego pokrętła (praca trybie letnim/ zimowym). W obrotowym pokrętle umieszczony jest filtr drobnosiatkowy, który został wykonany ze stali nierdzewnej. Instalacja filtra jest prosta, a obsługa i czyszczenie nieskomplikowane i niewymagające użycia specjalistycznych narzędzi.

- Wężyk połączeniowy służy do połączenia zbiornika dekoracyjnego ze zbieraczem wody deszczowej w celu napełnienia zbiornika.

- Zestaw do poboru z wężem jest to przezroczysty wąż o długości 1,5 m z przyłączem ¾’’ i zaworem odcinającym, który podłączamy do zbiornika

- Zestaw FASTFIT w skład, którego wchodzi zestaw kształtek oraz wąż ciśnieniowy do połączenia pompy i wylotu ze zbiornika, zakończonego złączką do podłączenia węża ogrodowego.

- Pompa GAP X80 jest to automatyczna, zatapialna pompa ciśnieniowa o maksymalnym ciśnieniu 2,5 bar. Zastosowanie znajdzie przy nawadnianiu niedużych terenów zielonych. Pompa działa w trybie start/ stop. Po otwarciu odbiornika (np. kurek z wodą ogrodową) uruchamia się, a po jego zamknięciu przechodzi w tryb czuwania.

- Pompa TOP MULTI-TECH 2 przeznaczona jest do wypompowywania wody deszczowej, pitnej lub cieczy chemicznie nieagresywnych ze zbiorników. Idealnie sprawdzi się w systemach nawadniających lub przy podlewaniu ręcznym większego ogrodu. Pompa dzięki wbudowanej automatyce włącza lub wyłączą się w momencie otwarcia kurka (zaworu czerpalnego.  

- Pompa GARDEN- COM 82 M jest to przenośna, samozasysająca pompa wirowa dla celów ogrodniczych, instalacji myjących i podobnych zastosowań. Wyposażona w rączkę umożliwiającą łatwy transport oraz 2 metrowy kabel zasilający typu H07 RN-F z wtyczką i wyłącznikiem.

- Pompa PKm 60- jest to niezawodna i łatwa w użyciu pompa przenośna, która idealnie sprawdzi się do użytku domowego a zwłaszcza do dystrybucji wody w połączeniu z małymi zbiornikami do podlewania ogrodu. Maksymalne ciśnienie pracy wynosi 4 bary. 

Brak opinii.

Inne produkty z tej kategorii

(16 w tej samej kategorii)