• -5%
Zestaw Smart ze zbiornikiem Basic Flat Line

Zestaw Smart ze zbiornikiem Basic Flat Line

10 455,00 zł

2022-05-05

Zaoszczędź 5%
9 932,25 zł
Brutto
8 075,00 zł netto
Najniższa cena przez ostatnie 30 dni: 10455.00 zł

Kompletny zestaw do gromadzenia i wykorzystywania wody opadowej

Dostępna pojemność 3000l lub 5000l

Właz DN600 mm

W skład zestawu wchodzi: Pokrywa, Filtr koszowy, Syfon przelewowy z zabezpieczeniem przed gryzoniami, Pompa GAP X80, Skrzynka ogrodowa z zaworem 3/4''

Elementy montażowe/ połączeniowe takie jak rury, kształtki, złączki itp. nie wchodzą w zakres dostawy zestawu. Powyższe artykuły należy zakupić osobno. Zestaw zawiera tylko produkty wskazane w opisie.  

Maksymalne przykrycie gruntem - 1m

Możliwość posadowienia w wodach gruntowych zgodnie z instrukcją montażu.

Pojemność zbiornika
Ilość

Zapytaj o termin realizacji

  NAJLEPSZE CENY

Staramy się, aby za najlepszą jakością towarów stała najniższa cena. Jesteśmy otwarci na negocjacje

  WYSYŁKA

Wysyłka towarów zawsze na czas renomowanymi firmami kurierskimi.

  PŁATNOŚĆ

Możliwość zapłaty poprzez: przelew tradycyjny, za pobraniem, przelewy24, płatność kartą

Kompletny system do gromadzenia i wykorzystywania wody opadowej

Zbiornik Basic Flat Line  na wodę deszczową został wykonany z polietylenu o wysokiej jakości dzięki czemu charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Decydując się na zakup zestawu z Basic Flat Line mamy do wyboru dwie pojemności 3000l oraz 5000l. Z uwagi, że wysokość zbiornika wynosi tylko 73 cm aby posadowić zbiornik nie potrzeba wykonywać głębokiego wykopu dlatego też bez problemu możemy go zamontować przy występowaniu podwyższonego poziomu wód gruntowych. W komplecie otrzymujemy: pokrywę, nadbudowę, filtr koszowy, skrzynkę ogrodową oraz pompę GAP X80. Wszystkie powyższe elementy sprawiają, że zestaw ogrodowy Smart ze zbiornikiem Basic Flat Line to kompletne rozwiązanie do gromadzenia i wykorzystywania wody opadowej, które świetnie sprawdzi się w przydomowych ogrodach. 

Zestaw ogrodowy smart ze zbiornikiem Basic Line Flat w praktyce 

Woda opadowa jest zbierana z dachu za pomocą systemu rynnowego. Następnie główną rurą spustową doprowadzana jest do zbiornika. Deszczówka przepływa przez filtr koszowy o drobnych oczkach, który zamontowany jest wewnątrz zbiornika gdzie woda zostaje oczyszczona z wszelkich liści, igieł itp. Za pomocą pompy deszczówka jest pobierana ze zbiornika a my możemy rozpocząć podlewanie naszego ogrodu. 

Pompa automatyczna zanurzeniowa GAP X80 

Oferowana pompa w zestawie GAP X80 to automatyczna  zanurzeniowa pompa o maksymalnym ciśnieniu 2,5 bar z zabezpieczeniem przed suchobiegiem. Wyposażona w wyłącznik ciśnieniowy z czujnikiem przepływowym automatycznie włącza/ wyłącza pompę w ramach potrzeb. Idealnie sprawdzi się do nawadniania niewielkich ogrodów. 

Skrzynka ogrodowa z zaworem 3/4'' 

Skrzynka ogrodowa została wykonana z trwałego tworzywa polietylenowego dzięki czemu odporna jest na działanie promieni słonecznych zachowując nieodbarwiony kolor zielony pokrywy. W skrzynce znajduje się zawór kulowy mosiężny z gwintem zewnętrznym 3/4''. Dużą zaletą skrzynki jest otwór, który umożliwia zamknięcie pokrywy przy jednoczesnym podłączeniu węża ogrodowego, dzięki czemu wszelkie zanieczyszczenia z zewnątrz nie dostaną się do wewnątrz skrzynki. 

W cenie zestawu otrzymujesz:

- Pokrywa w kolorze zielonym
- Nadstawka o wysokości 65 cm zintegrowana ze zbiornikiem (lub wybierając opcję z włazem DN800 nadstawka ma 30 cm wysokości)
- Filtr koszowy
- Syfon przelewowy z zabezpieczeniem przed gryzoniami
- Skrzynka ogrodowa z zaworem 3/4''
- Pompa automatyczna GAP X80

Parametry techniczne zbiornika:

Pojemność [l]

Średnica włazu [mm]

Średnica dopływu [mm]

Średnica odpływu [mm]

Wysokość korpusu [mm]

Wysokość całkowita [mm]

Długość [mm]

Szerokość [mm]

Waga [kg]

3000

600

110

110

735

1430

2450

2100

170

5000

600

110

110

990

1645

2930

2300

200

 

Brak opinii.

Inne produkty z tej kategorii

(16 w tej samej kategorii)