+48 609-545-509 | +48 796-983-349 | biuro@hydromil.com.pl

Oczyszczalnia SOLIDO 60

KBMS6012

Nowy

Innowacja w oczyszczalniach

Przydomową oczyszczalnie ścieków instaluje się tylko raz w życiu...jeżeli jest to oczyszczalnia SOLIDO !

Więcej szczegółów

15 950,00 zł Netto

19 618,50 zł Brutto

Dodaj do listy życzeń

Producent
REWATEC

Najlepsze ceny

Staramy się, aby za najlepszą jakością towarów stała najniższa cena. Jesteśmy otwarci na negocjacje. Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę w Polsce.

Płatność

Możliwość zapłaty poprzez: przelew tradycyjny, za pobraniem, przelewy24, płatność kartą.

ship.jpgWysyłka

Wysyłka towarów zawsze na czas renomowanymi firmami spedycyjnymi i kurierskimi.
Transport do Poznania i okolic - gratis!

Więcej informacji

Przydomowa oczyszczalnia ścieków SOLIDO wykonana jest na bazie wytrzymałych zbiorników z polietylenu (25 lat gwarancji). Pracuje ona na zasadzie biologicznego reaktora sekwencyjnego. Liczba mieszkańców RLM 5-10.

Zasada działania:

SOLIDO  składa się z dwoch odrębnych komór. Pierwsza z nich pełni rolę osadnika wstępnego, natomiast w drugiej zachodzi proces oczyszczania ścieków. System SBR SOLIDO poprzez zatapialny dyfuzor, dostarcza mikroorganizmom tlen. To właśnie te mikroorganizmy przekształcają ścieki w osad czynny. Nadmiar osadu pojawiający się w drugiej z komór przepompowywany jest w trakcie oczyszczania do pierwszej komory. Oczyszczanie odbywa się etapami, każdy cykl trwa 8 godzin i jest sterowany przez programowalny sterownik (tryb normalny, oszczędny, wakacyjny). Pozwala on na optymalizację pracy oczyszczalni nawet wprzypadku zmiennych warunków użytkowania oczyszczalni.

Podstawowe zalety:

1. KOMPAKTOWA BUDOWA: składa się tylko z dwóch komór bez odrębnego osadnika końcowego (wtórnego), solidna i trwała konstukcja zbiornika (25 lat gwarancji)

2. CICHA PRACA - dmuchawa zlokalizowana w kapsule technicznej, nie zakłóca spokoju w otoczeniu domu i ogrodu

3. ŁATWA INSTALACJA- węże oraz pozostałe części zamontowano w zbiorniku MONOLITH podłączenie oczyszczalni ogranicza się jedynie do podłączenia zbiornika z gospodarstwem domowym przy pomocy jednej  rury, łatwy montaż i ikonserwacja

4. BEZAWARYJNOŚĆ- solidny i wytrzymały zbiornik (możliwość instalacji w gruntach ciężkich - piaskach gliniastych, iłach itp. oraz w przypadku występowania wód gruntowych); pompy mamutowe wyposażone są w zabezpieczenie przed zapychaniem

5. PROSTOTA- lekki, prostopadłościenny zbiornik umożliwia łatwą instalację; zintegrowana butelka na próbki (brak odzielnej studzienki włazowej do pobierania próbek)

6. OSZCZĘDNOŚĆ- niskie zużycie energii na poziomie 30-50 kWh/ osobę dzięki efektywnemu wykorzystaniu sprężonego powietrza i napowietrzania ( zużycie prądu ok 45 zł na osobę/na rok )

Oczyszczalnia posiada aprobatę Niemieckiego Instytutu Techniki Budowlanej DiBt nr Z-55.3-298, -299 I -168 dla klasy oczyszczania C,N i D oraz certyfikat zgodności z PN-EN 12566-3

 

Uwaga: W skład kompletnej oczyszczalni SOLIDO wchodzi:

- zbiornik MONOLITH o wymiarach 240x124x220 cm

- stożek

- rura wznosząca VS20 (20 cm)

- rura DN 200

- pokrywa PE TopCover

- kapsuła techniczna

- zestaw wentylacyjny

Przy zakupie pamiętaj o systemie rozsączającym !

Oczyszczone ścieki można z powodzeniem odprowadzić do rowu lub cieku wodnego. Jeżeli jednak w obrebie Twojej działki brak tych odbiorników, dzięki systemowi KLAR-BOX można bezproblemowo rozsączyć ścieki do gruntu (patrz: kat.Rozsączanie).

! DOBIERZEMY CI ILOŚĆ SKRZYNEK ROZSĄCZAJĄCYCH, ZALEŻNYCH OD WARUNKÓW GRUNTOWYCH !

PRZYGOTUJEMY POTRZEBNE DOKUMENTY ZAMIARU BUDOWY OCZYSZCZALNI

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Oczyszczalnia SOLIDO 60

Oczyszczalnia SOLIDO 60

Innowacja w oczyszczalniach

Przydomową oczyszczalnie ścieków instaluje się tylko raz w życiu...jeżeli jest to oczyszczalnia SOLIDO !

3 innych produktów w tej samej kategorii:

© 2017 zbiornikinadeszczowke.com

Sklepy internetowe