Zestaw połączeniowy Φ32 z wyrzynarką

Zestaw połączeniowy Φ32 z wyrzynarką

121,00 zł
Brutto
98,37 zł netto

Zestaw połączeniowy do zbiorników o średnicy 32 mm.


Zestaw połączeniowy służy do połączenia dekoracyjnego zbiornika wody deszczowej ze zbieraczem wody deszczowej w celu napelnienia zbiornika.

Długość zestawu - 25 cm

Ilość

W magazynie

9000128
  NAJLEPSZE CENY

Staramy się, aby za najlepszą jakością towarów stała najniższa cena. Jesteśmy otwarci na negocjacje

  WYSYŁKA

Wysyłka towarów zawsze na czas renomowanymi firmami kurierskimi.

  PŁATNOŚĆ

Możliwość zapłaty poprzez: przelew tradycyjny, za pobraniem, przelewy24, płatność kartą

Przy tworzeniu efektywnego systemu umożliwiającego zagospodarowanie wody deszczowej należy pamiętać o właściwym połączeniu ze sobą jego poszczególnych elementów. Podziemne zbiorniki na deszczówkę i właściwe akcesoria pozwalają na magazynowanie wody w sporej ilości dzięki swobodnemu przelewaniu ze zbieracza. Jako łącznik w tym wypadku można zastosować oferowany w naszym sklepie wąż o średnicy 32 mm, który występuje w zestawie z praktyczną wyrzynarką. Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją techniczną tych produktów!

Elementy zestawu połączeniowego Φ32 do zbiornika na deszczówkę

W rurze spustowej nierzadko umieszcza się filtr wody deszczowej, który umożliwia jej gromadzenie np. w sporym pojemniku podziemnym. Kluczowe jest odpowiednie połączenie obu tych elementów systemu, by deszczówka dopływała swobodnie do miejsca jej magazynowania. Doskonale sprawdzi się do tego celu elastyczny wąż o średnicy 32 mm, którego długość wynosi 25 cm. Tego typu akcesoria wykonane z miękkiego, ale jednocześnie bardzo trwałego tworzywa sztucznego, gwarantują maksymalną szczelność i możliwość eksploatacji w zróżnicowanych warunkach. Zbiorniki na deszczówkę są w ten sposób napełniane w optymalnym tempie zarówno wiosną, jak i latem czy jesienią.

Do wspomnianego węża dołączona została wyrzynarka. Funkcjonalne narzędzie umożliwia wykonanie otworu w zbiorniku podziemnym lub dekoracyjnym. Średnica 32 mm zapewni w tym wypadku bardzo dobry przepływ wody w systemie i sprawdzi się nawet w regionach o wysokich rocznych sumach opadów. Zestaw akcesoriów umożliwia bezproblemowy montaż we własnym zakresie i tym samym połączenie kluczowych elementów systemu do gromadzenia deszczówki na posesji.

W razie wątpliwości co do opisanych produktów zachęcamy do kontaktu – nasi doradcy są w stanie wskazać właściwe dla danego zastosowania rozwiązania, dzięki którym pobieranie i magazynowanie wody deszczowej będzie odbywało się z najwyższą możliwą efektywnością. Dotyczy to także układów ze sporymi elementami głównymi, takimi jak np. zbiorniki podziemne.

9000128

Brak opinii.

Inne produkty z tej kategorii

(16 w tej samej kategorii)