Jest 11

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Nadstawka Eko

Cena 123,00 zł
100,00 zł netto
Zobacz więcej

Nadstawka o wysokości 20 lub 40 cm 

Średnica nadstawki 30 cm

Pasuje do: zbiornika BOLT 1000L, filtra wody deszczowej Hydromil, studni rozsączającej 500L i 1000L o średnicy włazu 300 mm, zbiornika DropWater 

Bardzo ważnym elementem systemu ogrodowego czy domowego do gromadzenia deszczówki są filtry. Naziemne lub podziemne mają za zadanie oczyszczać zebraną ciecz, poprzez separację cząstek stałych. Choć do podlewania roślin czysta woda nie jest priorytetem to jednak ważne, aby nie zawierała zabrudzeń czy szkodliwych pierwiastków. Zaletą tego typu komponentów jest ich niewielka waga, łatwa obsługa, wysoka skuteczność oraz prosty montaż. To ostatnie jest szczególnie ważne dla osób, które decydują się na to, aby samodzielnie zainstalować filtry koszowe.

W asortymencie zebraliśmy zarówno modele podziemne, jak i naziemne, które możesz dopasować do charakteru swojej konstrukcji. Ważne jest, aby dopasować ich rozmiar oraz budowę do funkcji, którą mają spełniać. Dlatego oferujemy wersje z wycięciem, wewnątrzbiornikowe pasujące do powierzchni utwardzanych, w tym dachów. Wraz z nimi polecamy zakupić potrzebne elementy montażowe, czyli rury i nadstawki. Zapraszamy na zakupy! W sklepie dostępne są nie tylko filtry podziemne, ale też kompletne systemy do gromadzenia deszczówki.