Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Aktywne filtry

Filtr węglowy Cintropur NW 500TE podłączenie 2"

Cena 1 874,52 zł
1 524,00 zł netto
Zobacz więcej

Przemysłowe filtry węglowe  Cintropur są to rewelacyjne filtry nowej generacji, które oczyszczają wodę za pomocą efektu cyklonowego. Najwyższa jakość,  precyzja oczyszczania połączona z trwałością, funkcjonalnością i dokładnością wykonania.

Przepływ średni: 2*   * Wartości dla węgla aktywowanego CINTROPUR o granulacji SCIN

Do oczyszczania dużej ilości wody w zakładach produkcyjnych, gospodarczych i wspólnotach, sprawdzają się mechaniczne filtry przemysłowe. Jest to nasza propozycja dla osób, które chcą mieć pewność, że woda użytkowa będzie pozbawiona szkodliwych pierwiastków i cząstek zanieczyszczeń takich jak rdza, ziemia czy piasek. Dostępne w naszej ofercie wersje produktów występują w kilku opcjach do wyboru. Różnią się przede wszystkim przepływem i rozmiarem przełącza. Wszystkie odznaczają się niezawodnością, jaką gwarantują niskie spadki ciśnień oraz dwustopniowa filtracja (turbina z rękawem).

Sprzedajemy mechaniczne filtry przemysłowe dedykowane do ochrony instalacji sanitarnych zasilanych wodą miejską, deszczową lub studzienną. W innych okolicznościach sprawdzą się one do oczyszczania systemów nawadniających, pojenia zwierząt czy zabezpieczania maszyn. Zapraszamy do wyboru najlepszego rozwiązania, które dzięki niskim spadkom ciśnienia sprawdzi się nawet przy realizowaniu wymagających zadań na dużą skalę.