Filtry domowe

dotacje z programu moja woda

Jest 7

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry

Filtr mechaniczny Cintropur TIO

Cena 724,47 zł
589,00 zł netto
Zobacz więcej

Produkowane w całości z materiałów syntetycznych pierwszej jakości, filtry CINTROPUR, odpowiednie są do stosowania w branży spożywczej i do kontaktu z wodą pitną.

Przepływ: 0,5* m3/godz.

*Wartości dla węgla aktywowanego CINTROPUR o granulacji SCIN

Rolą wydajnych i nowoczesnych filtrów domowych jest wyłapywanie zabrudzeń oraz zatrzymywanie ich na sitku. Pozbawiona stałych cząstek ziemi, rdzy czy piasku woda nadaje się dzięki temu do użytku — picia, gotowania, kąpieli. W dodatku z jej składu usuwane są pierwiastki szkodliwe, które są groźne nie tylko dla ludzi, ale też dla rur czy sprzętu gospodarstwa domowego (powodują w nich osady). 

W naszej ofercie zebraliśmy produkty, które doskonale poradzą sobie z filtracją wody w instalacjach zamontowanych we wspólnotach mieszkaniowych, zakładach przemysłowych czy gospodarstwach domowych. Charakteryzują je duże przepływy, niskie spadki ciśnienia, szeroka gama przyłączy. Oferowane przez nas filtry domowe oczyszczają wodę dwustopniowo — przez turbinkę i rękaw. Dzięki temu masz pewność, że uzyskana ciecz będzie wysokiej jakości. Zachęcamy do wyboru elementów, które są łatwe w montażu, gdyż nie wymagają specjalistycznych narzędzi. Ponadto są ekonomiczne w konserwacji, a dzięki przezroczystej obudowie możesz łatwo kontrolować stopień ich zużycia.