Dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Jest 64

Pokazano 1-18 z 64 pozycji

Aktywne filtry

Zbiornik na deszczówkę kolumnowy

Cena 2 275,00 zł
1 739,02 zł netto
Zobacz więcej

Kolumnowy zbiornik wykorzystywany jest do gromadzenia wody deszczowej przechwyconej z rynny.

Zbiornik posiada uformowany gwint 3/4" pod zawór mosiężny, oraz powierzchnię na wykonanie otworu w celu podłączenia przewodu

W skład zestawu nie wchodzi zawór!

Występuje w trzech rodzajach wielkości: 500L, 1000L - kolor szary oraz 500L, 1000L, 2000L kolor piaskowy 

Zbiornik o pojemności 2000l występuje tylko w kolorze piaskowym 

 

Szczelna, wykonana z wysokiej jakości tworzywa beczka na deszczówkę stanowi najważniejszy element każdej instalacji do magazynowania wody opadowej. W naszej ofercie znajdą Państwo dekoracyjne zbiorniki na deszczówkę, stanowiące doskonałe uzupełnienie aranżacji każdego ogrodu. Nasze beczki na deszczówkę łączą w sobie funkcjonalność i atrakcyjny design, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach. Spełniają one także wymogi programu rządowego „Moja Woda”, powołanego w celu ograniczenia skutków suszy w Polsce

Ozdobne beczki na deszczówkę

Gromadzenie wody opadowej to znakomity sposób na zmniejszenie rachunków za wodę wodociągową. Jest to rozwiązanie, które nie wymaga specjalistycznej wiedzy, a jedynie odpowiedniego wyposażenia. Dekoracyjny zbiornik lub beczka na deszczówkę to doskonała alternatywa dla standardowych pojemników naziemnych i podziemnych. Świetnie sprawdzi się w przypadku osób zainteresowanych wykorzystaniem wody opadowej do domowych zastosowań – prania, mycia samochodów, podłóg bądź też podlewania ogrodu. Własna instalacja pozwoli Państwu zyskać pełną kontrolę nad dostawami wody, a jednocześnie podniesie walory estetyczne posesji.

Co wyróżnia dekoracyjne zbiorniki z oferty sklepu Deszczówka HYDROMIL?

Wielką zaletą naszych dekoracyjnych beczek i zbiorników na deszczówkę jest wieloletnia gwarancja, jakiej udzielamy, a także ich niezwykle solidne wykonanie. W naszej ofercie znajdą Państwo zbiorniki o różnej pojemności. Najmniejsze beczki na deszczówkę mają pojemność 200 litrów, zaś największe – ponad 1000 litrów. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Najwyższa jakość wykonania

Zdecydowana większość modeli dekoracyjnych zbiorników na wodę została wykonana z polietylenu (PE) – materiału trwałego, relatywnie lekkiego i łatwego w transporcie. Wykazuje on również ponadprzeciętną odporność na działanie warunków atmosferycznych, a także promieniowanie UV. Produkty zazwyczaj formowano skuteczną i efektywną kosztowo metodą rotomouldingu (odlewania rotacyjnego). Wytwarzane w ten sposób wyroby charakteryzują się jednolitą konstrukcją, pozbawioną problematycznych (podatnych na uszkodzenia) złączeń oraz spawań. Omawiana technologia umożliwia wykonanie zbiornika o dowolnym kształcie – także bardzo skomplikowanym, z wieloma detalami.

Atrakcyjny design

W asortymencie dekoracyjnych zbiorników na wodę deszczową są modele niezwykle zróżnicowane pod względem designu. Możesz u nasz znaleźć pojemniki imitujące drewniane beczki, dębowy pień bądź też antyczne wazy. W ofercie nie brak również estetycznych rezerwuarów kolumnowych oraz przyściennych, na których bez przeszkód postawisz donicę z kwiatami. Tak szeroki wybór wzorów i konstrukcji pozwala dopasować produkt do różnorodnych rozwiązań architektonicznych i gustów użytkowników. Aby zgodność w zakresie estetyki była jeszcze większa, dajemy naszym Klientom możliwość wyboru barwy zbiornika dekoracyjnego spośród kilku wariantów kolorystycznych.

Funkcjonalne zestawy i akcesoria dodatkowe

Nasze kolumny i beczki dekoracyjne do gromadzenia deszczówki są dostępne w atrakcyjnych zestawach, wraz z akcesoriami niezbędnymi do ich funkcjonowania. W zależności od modelu, w skład kompletu mogą wchodzić:

  • kranik do pobierania wody (możliwość wyboru tworzywa wykonania),
  • zdejmowana pokrywa, ułatwiająca dostęp do wnętrza pojemnika,
  • wkręty mocujące,
  • filtry siatkowe lub koszowe,
  • zbieracze deszczówki,
  • zestawy połączeniowe.  

Wyposażenie uzupełniające można również zestawiać samodzielnie, zgodnie z własnymi preferencjami i ograniczeniami budżetowymi. Aby ułatwić naszym Klientom dobór elementów dodatkowych, w opisie umieściliśmy listę kompatybilnych beczek i pojemników. Znajdą je Państwo pod nagłówkiem o treści „do tego produktu pasuje również”.