Naziemne zbiorniki na deszczówkę

dotacje z programu moja woda

Dowiedz się więcej o dofinansowaniu

Jest 43

Pokazano 1-18 z 43 pozycji

Aktywne filtry

Zbiornik Lumaca

Regularna cena 1 539,00 zł -5% Cena 1 462,05 zł
1 188,66 zł netto
Zobacz więcej

Dekoracyjny,naziemny zbiornik na deszczówkę

W komplecie: zestaw do podciśnieniowego poboru wody ze zbiornika 3/4''

Kolor: szary

Pojemności: 300L, 750L

Zbiornik Grande

Regularna cena 1 750,00 zł -5% Cena 1 662,50 zł
1 351,63 zł netto
Zobacz więcej

Dekoracyjny, naziemny zbiornik na deszczówkę

Pojemność 1000L i 2000L dla  programu "Moja Woda" 

W komplecie: zestaw do podciśnieniowego poboru wody ze zbiornika 3/4''

Kolor: granit

Pojemności: 300L, 500L, 1000L, 2000L 

Zbiornik na deszczówkę kolumnowy

Cena 2 139,00 zł
1 739,02 zł netto
Zobacz więcej

Kolumnowy zbiornik wykorzystywany jest do gromadzenia wody deszczowej przechwyconej z rynny.

Zbiornik posiada uformowany gwint 3/4" pod zawór mosiężny, oraz powierzchnię na wykonanie otworu w celu podłączenia przewodu

W skład zestawu nie wchodzi zawór!

Występuje w trzech rodzajach wielkości: 500L, 1000L - kolor szary oraz 500L, 1000L, 2000L kolor piaskowy 

Zbiornik o pojemności 2000l występuje tylko w kolorze piaskowym 

 

Oferujemy profesjonalne naziemne zbiorniki na deszczówkę, dedykowane przydomowym instalacjom wodnym. Nasza kolekcja beczek i zbiorników na wodę deszczową to gwarancja udanego zakupu oraz produktów o najwyższej jakości. Dostarczamy na rynek zbiorniki na deszczówkę do instalacji naziemnych, od najlepszych polskich oraz zagranicznych producentów. Na dostępne w naszym sklepie naziemne zbiorniki na deszczówkę producenci udzielają nawet kilkudziesięcioletniej gwarancji. Pozwala to na efektywne i satysfakcjonujące wykorzystywanie instalacji deszczówkowej przez wiele pokoleń.

Naziemne zbiorniki na wodę deszczową

Regularne gromadzenie opadu atmosferycznego to świetny sposób na redukcję kosztów użytkowania instalacji wodno-kanalizacyjnych. Naziemne zbiorniki na deszczówkę stanowią doskonałą alternatywę dla popularnych zbiorników montowanych pod ziemią. Oferujemy zbiorniki o różnych pojemnościach, przeznaczone zarówno do prostych, jak i skomplikowanych instalacji i systemów odprowadzania wody deszczowej. Dzięki możliwości wyboru kolorystyki, w pełni dopasujesz wygląd konstrukcji do estetyki posesji.

Dlaczego warto wybrać naziemny zbiornik na wodę?

Główną zaletą naziemnych pojemników na deszczówkę jest łatwość ich montażu. Nie ma tutaj konieczności dokonywania głębokich wykopów ani prowadzenia zaawansowanych prac hydraulicznych. Wiąże się to zarówno z mniejszymi kosztami, jak i większą mobilnością sprzętu. Dzięki posadowieniu nad powierzchnią gruntu istnieje możliwość natychmiastowej identyfikacji awarii oraz szybkiej naprawy instalacji. Skutkiem tego naziemny egzemplarz rezerwuaru na wodę deszczową może posłużyć Ci przez długie lata.

Pojemniki na wodę deszczową instalowane naziemnie to znakomite rozwiązanie dla właścicieli działek, które są w pełni zagospodarowane i nie chcą niszczyć trawnika i roślin. Montaż naziemnego zbiornika odbywa się bezinwazyjnie. Przeciętna pojemność produktu pozwala zgromadzić ilość deszczówki w pełni wystarczającą do domowych zastosowań. Może być ona wykorzystywana do podlewania ogrodu, mycia auta lub kostki brukowej.

Co wyróżnia zbiorniki naziemne z oferty sklepu Deszczówka HYDROMIL?

Cechę wyróżniającą nasze naziemne zbiorniki na wodę deszczową stanowi wysoka jakość wykonania. Zostały one wytworzone z kilku odmian polietylenu, różniących się między sobą gęstością. Jest to tworzywo atoksyczne, a jednocześnie wyjątkowo trwałe i odporne na promieniowanie UV. Większość z modeli została zrobiona metodą formowania rotacyjnego (rotomouldingu). Pozwala ona uzyskać produkt o litej, jednoelementowej konstrukcji, pozbawionej złączeń lub spawań.

Szeroka oferta produktowa

W ofercie pojemników naziemnych na wodę deszczową znajdują się urządzenia o zróżnicowanej konstrukcji, przeznaczone do wielu zastosowań. Część modeli doskonale sprawdzi się jako oryginalna dekoracja Twojej posesji. Rezerwuary kolumnowe wyróżnia niezwykle estetyczny design oraz funkcjonalność. Zostały one wyposażone w kraniki oraz wkręty, które umożliwiają przymocowanie ich do ściany. W asortymencie można również znaleźć produkty przystosowane do montowania w piwnicach. Standardowo charakteryzują się one dużą pojemnością, a także rozmiarem dopasowanym do szerokości piwnicznych otworów drzwiowych (ok. 80 cm).

Naziemne zestawy do gromadzenia wody deszczowej

W naszym asortymencie nie zabrakło gotowych zestawów do pobierania i wykorzystywania wody deszczowej. W zależności od modelu produktu, w ich skład wchodzą:

  • pojemnik na deszczówkę (możliwość wyboru koloru),
  • zbieracz z filtrem,
  • zestaw połączeniowy, scalający oba powyższe elementy,
  • kranik z gwintem zewnętrznym,
  • automatyczna pompa ciśnieniowa.

Akcesoria dodatkowe możesz także dobierać samodzielnie, a także poddawać szerokiej personalizacji. Wyposażenie kompatybilne z danym typem produktu znajdziesz w jego opisie, pod nagłówkiem „do tego produktu pasuje również”.